1
Akcesoria

Eleganckiego mężczyznę można poznać nie tylko po garniturze czy krawacie, ale przede wszystkim po stylowych dodatkach.


Mowa tu nie tylko o portfelach czy paskach, które także znajdziesz na naszej stronie, ale także po gadżetach, którymi się otacza. Brelok do kluczy, etui na dokumenty czy wizytownik, to także dodatki, które powinien wziąć pod uw...

Eleganckiego mężczyznę można poznać nie tylko po garniturze czy krawacie, ale przede wszystkim po stylowych dodatkach.


Mowa tu nie tylko o portfelach czy paskach, które także znajdziesz na naszej stronie, ale także po gadżetach, którymi się otacza. Brelok do kluczy, etui na dokumenty czy wizytownik, to także dodatki, które powinien wziąć pod uwagę stylowy mężczyzna. W tej kategorii prezentujemy wykonane ze skóry akcesoria męskie. Dostępne w różnych kolorach i fasonach wizytowniki, występujące oddzielnie lub w zestawie z etui na klucze to doskonały pomysł na prezent, zarówno dla bliskich nam mężczyzn, jak i prezenty wręczane w sytuacjach bardziej formalnych.


Skórzane akcesoria męskie to trafiony pomysł na prezent dla szefa czy współpracowników lub partnerów biznesowych. Są to przedmioty nie tylko eleganckie i estetyczne, ale także niezwykle praktyczne, a ponieważ wykonano je ze skóry to posłużą z pewnością przez długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą prezentowaną w tym dziale.

Więcej

Akcesoria Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji