Wielkimi krokami zbliża się majówka. W tym roku, przy odrobinie szczęścia, możemy cieszyć się aż tygodniowym odpoczynkiem. To idealny czas na spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Nie musimy jednak ograniczać się do tradycyjnego już grilla. W ogrodzie bardzo szybko i prosto możemy zorganizować eleganckie, małe przyjęcie dla najbliższych.

 

Wystarczą stół i krzesła, orzeźwiająca owocowa lemoniada ze świeżą miętą, smakowite sałatki i kilka innych pyszności dla głodomorów. Zadbajmy też o stylowe dodatki do ogrodu, które zapewnią piękną oprawę imprezy. Delikatne serwetki i kwiaty na stole podkreślą wiosenną atmosferę.

 

Przy dobrej zabawie czas bardzo szybko płynie, więc bardzo prawdopodobne, że zastaną nas ciemności. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyśmy posiedzieli w ogrodzie do późnego wieczora. Wystarczy, że zadbamy o odpowiednie oświetlenie. My stawiamy na  podświetlane donice, które można znaleźć w naszym sklepie. Szczególnie polecamy donice Tilla, których szeroka podstawa oraz solidne wykonanie gwarantują stabilność na każdym podłożu. Rozstawione wokół stołu pięknie rozjaśnią naszą przestrzeń. Magicznego klimatu nadamy przyjęciu dzięki podświetleniu donicy w trzech wariantach do wyboru: światło zimne lub ciepłe, a także odrobinę zakręcona opcja: 16 kolorów RGB! Tak przygotowana impreza będzie stanowić idealną okazję do relaksu i snucia planów lub wspomnień z przyjaciółmi.

 

Cylindryczna donica Tilla to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Minimalistyczna forma i mleczna biel sprawi, że będzie ona stanowić stylowy dodatek na taras lub do ogrodu nie tylko w trakcie spotkań, ale także na co dzień.

 

A Wy jak spędzacie majówkę? Lubicie tradycyjne spotkania przy grillu czy wolicie coś innego?